ANNONSLÄNK

Rituals The Ritual of Mehr Car Air Freshener 2×3 g

255 kr

I lager

Gå till butik

Livet är en resa. Njut av vägen med denna bilparfym med en upplyftande doft av söt apelsin och cederträ. Doften håller i upp till 6–8 veckor och aktiveras av luftflödet från bilfläkten. Bilparfymen har en elegant trähållare som du kan återanvända genom att köpa en refill.

Varför den är speciell

  • 6–8 veckor
  • Påfyllningsbar

Doftupplevelse

  • Doftfamilj: Citrus–kryddig
  • Noter: mandarin, muskotnöt och cederträ
  • Fyll varje rum med energi med dessa humörhöjande dofter för hemmet. Denna friska doft öppnar upp med sprudlande noter av söt apelsin. Hjärtnoterna är en harmonisk blomsterbukett med friska örter som övergår i lugnande basnoter av muskot och cederträ.

Användning

Lätt att montera: Avlägsna försiktigt folien utan att skada membranet. Sätt fast klämman på hållaren i valfritt läge. Fäst den på bilfläkten och justera fläktinställningarna för att reglera doftens intensitet.